Rob Noorlander Toernooi Een Succes

Afgelopen weekeinde werd ons traditionele Rob Noorlander toernooi georganiseerd, vernoemd naar de vader van Marc en in de beginjaren van The Hawks een zeer verdienstelijke honkbalspeler die veel voor onze club heeft betekend. Onder schitterende omstandigheden werden op zaterdag voor redelijk veel publiek vier spannende wedstrijden gespeeld.Zondag waren de temperaturen beduidend lager al brak na aanvankelijke motregen toch in de middag nog de zon door.

Heren 1 moest na winst op HCAW en klein verlies tegen UVV in de laatste poulewedstrijd van Brasschaat Braves winnen om de finale te bereiken. Wat veldfoutjes brak onze ploeg aan het einde van het duel op waarna de apotheose van het toernooi de slagroom op de taart werd. Braves en mede-finalist UVV maakten er een topfinale van met prachtige acties die pas in de laatste inning in het voordeel van de Belgische ploeg werd beslist. Marc Noorlander reikte na afloop aan Brasschaat Braves de toernooibeker uit.

Einduitslag: 1. Brasschaat Braves, 2. UVV, 3. The Hawks, 4. HCAW.

Marc Noorlander reikte de beker uit aan winnaar Brasschaat Braves (foto: Conny Krutzen)

Attachment