In memoriam Tom Geerlings

Op maandag 10 mei is op 89 jarige leeftijd Tom Geerlings, een van onze steunpilaren in de begin jaren van de The Hawks, overleden. Lange tijd is Tom in de jaren 70 coach geweest van ons eerste herenteam. Tom was echt bezeten van onze mooie sport en dat tot op zeer late leeftijd. Tom stopte met coachen daar hij vanwege zijn werk verhuisde naar Deventer. Nooit heeft hij echter de band met onze vereniging losgelaten en was hij bijna altijd aanwezig bij bijzondere gebeurtenissen. Ook bezocht hij nog regelmatig wedstrijden van ons eerste team als er in de buurt van Utrecht gespeeld werd. Tom en zijn vrouw Ria verbleven daar in de zomer op een camping.

Wij nemen afscheid van een man die onze mooie sport en onze vereniging in zijn hart had gesloten. Wij wensen zijn vrouw Ria, kinderen en kleinkinderen alle kracht en sterkte toe in het verwerken van dit verlies.

De crematieplechtigheid vond in besloten kring plaats op zaterdag 15 mei.

Geerlings-Tom-krt-243484